Laboratorní technika - skripta na prodej

Ano, už je tomu tak. Já, co by absolvent Tauferovy SOŠ veterinární. Já, která měla z předmětu Laboratorní technika trojky na vysvědčení a maturovala z "labin" za dvě.
Původně ďábelský plán. Ale když už jsem se pustila do takového projektu... Úplně první myšlenka byla vydat trochu jinou knihu (kterou doteď nemám sepsanou) a toto dílko se do mé hlavičky makovičky přifařilo až posléze.

A o copak to jde? O skripta pro střední odborné veterinární školy do předmětu Laboratorní technika. Na TSOŠV se tento předmět vyučuje ve třetím ročníku. Tato skripta vznikla na základě sepsání mých vlastních zápisků ze školy, doplněním pár aktualizací a vlastních postřehů. Učebnice je poměrně jednoduše zpracovaná a víceméně kopíruje osnovy tohoto předmětu. V podstatě vše, co se zde dá najít, potřebují studenti do teoretických hodin a odborných cvičení Laboratorní techniky a konečně k úspěšnému zvládnutí maturitní zkoušky, pokud si studenti Labiny "vytáhnou".

Skripta zahrnují také praktikum a souhrnné opakování z každé kapitoly včetně názorných ilustrací.

Bližší informace
Počet stran: 78
Vazba: kroužková
Tisk: černobílý oboustranný
Možnost koupě: prostřednictvím internetu - převzetí skript na dobírku (84Kč) nebo osobně v Mladé Boleslavi (dle dohody)

Objednávky na Kittanya(zavináč)email.cz, do předmětu uveďte heslo: SKRIPTA LAB
Vaše údaje (jméno, příjmení, adresa a emailová adresa) se zavazuji použít pouze pro odeslání zásilky a informování o stavu zásilky. Po převzetí a odeslání potvrzení emailem, že Vám skripta přišla do rukou, všechny údaje smažu.
Uděláte mi velkou radost, když mi napíšete třeba jen drobnou recenzi na skripta. Třeba jak se vám s nimi pracuje, jestli je tam vše správně a pochopitelně napsáno, zda by nepotřebovalo dílo trochu vylepšit, jestli tam něco nechybí, apod.


V ceně skript (183 Kč) je zahrnuto:
  • tisk - 148,2 Kč (černobílý oboustranný tisk, včetně obálky, tarif 1,9 Kč/str.)
  • kroužková vazba - 33 Kč (17 Kč desky: plastová průhledná přední, zadní krycí, 16 Kč kroužky a práce vázání)
  • balné - 2 Kč


V ceně skript není zahrnuto:

  • dobírka - aktuálně 84 Kč, jinak podle tarifu České pošty (neplatí se v případě převzetí skript osobně v Mladé Boleslavi)


Tozn., že když si objednáte jedny skripta na dobírku, vyjde vás to na:
 1,9x78+33+84+2 = 267 Kč

V případě, že si objednáte jedny skripta a převezmete si je osobně v Mladé Boleslavi, zaplatíte:
1,9x78+33+2 = 183 Kč

Zatím bez korekce.

Novinky: hledám způsoby, jak co nejvíce snížit náklady a tím zároveň konečnou cenu skript. Dřív jsem Skripta balila do obálky za 8Kč, teď je balím za 2Kč. O 4Kč se tedy snížily náklady a tudíž i konečná cena pro objednavatele.

Recenze:

Kristýna: "Ahojky, prosím tě promiň vůbec jsem neměla čas ti dát vědět ačkoli jsem to měla v plánu. Jsem nad míru spokojená, opravdu. Řekla bych, že když to nepochopim ve školene nebo v ní chybím tak se pak mrknu a všechno je tam jasně a stručně popsané. Mockrát ti děkuji a ano jsem spokojená Hezký den Kristýna"


Marie: "Ahoj, táák dneska sem dojela z intru a hned sem se na ně dívala. Líbí se mi jak sou napsané .. fakt super
Děkuju.
"

Nika: "Ahjo ty skripta jsou úžasné :) sem tam nějaký překlep, ale díky těs skriptům mám 1 z protokolu. Mockrát za ně děkuji :)"


Aktualizace 13. 12. 2012